English
Kampanyalar Geri


Tüm kadınlarımız, en uzak hedeflerine özgürce ulaşabilsinler diye...

8 Mart saat 23:58’e kadar yapacağınız bilet alımlarında %25 indirim Atlasglobal’den hediye.

Kurallar ve Detaylar

Satış Tarihi: 07-08 Mart 2019
Uçuş Tarihi: 01 Nisan - 30 Haziran 2019 (Şu tarihler hariç: 04-08 Nisan, 19-23 Nisan, 27 Nisan - 01 Mayıs, 01-10 Haziran)

  • İndirim oranı baz (net) ücret üzerinden yapılır. Vergiler, harçlar ve hizmet bedeli PNR’daki tüm yolcular için tehsil edilir.
  • İlgili kampanya Öğrenci, Asker indirimi ile birleştirilmemektedir.
  • Kampanya, atlasglb.com web sitemizden, mobil sitemiz ve mobil uygulamalarımızdan alınan biletlerde geçerlidir.
  • Rezervasyon opsiyon süresi için ilgili sınıfın kuralları geçerlidir. Kampanya bitimi sonrasında yapılan değişiklik işlemlerinde, sınıf farkına ek olarak yapılan indirim tutarı da tahsil edilir.
  • İptal ve değişiklikte ilgili sınıfın kuralları geçerlidir.
  • İndirimden faydalanmak için, www.atlasglb.com'da bilet satışın 3. adımında; m.atlasglb.com'da ve mobil uygulamalarda ise ödeme seçenekleri adımında ilgili kampanya seçeneği tıklanarak ödeme tamamlanmalıdır.
  • Kampanya tüm İç Hat, Ercan ve Dış Hatlarda, yalnızca Atlasglobal Havayolları tarafından icra edilen uçuşlarda geçerlidir. Partner havayolları ile yapılan ortak uçuşlar ve Atlasglobal Mahaçkale, Tahran ve Trabzon uçuşları kampanyaya dahil değildir. (Kampanya, Istanbul-Paris-Istanbul / Istanbul-Amsterdam-Istanbul parkurunda Air France/KLM tarafından icra edilen uçuşlarda geçerlidir.)
  • Atlasglobal kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Tarihte pek çok türk kavimine ev sahipliği yapmış Kazakistan’ın en rekli iki şehri Aktau ve Çimkent sizleri bekliyor.Siz de biletinizi atlasglb.com'dan hemen alın, Ukrayna'nın en keyifli şehirlerinden Odessa'ya hem uygun fiyatlarla hem de Atlasglobal ayrıcalıklarıyla uçun!Farklı kültürlerin bir arada buluştuğu Orta Doğu'ya, Atlasglobal ayrıcalıkları ve uygun fiyatlarla uçmak için hemen biletinizi alın!Farklı kültürlerin bir arada buluştuğu Orta Doğu'ya, Atlasglobal ayrıcalıkları ve uygun fiyatlarla uçmak için hemen biletinizi alın!Farklı kültürlerin bir arada buluştuğu Orta Doğu'ya, Atlasglobal ayrıcalıkları ve uygun fiyatlarla uçmak için hemen biletinizi alın!Farklı kültürlerin bir arada buluştuğu Orta Doğu'ya, Atlasglobal ayrıcalıkları ve uygun fiyatlarla uçmak için hemen biletinizi alın!Hem Arap, hem de Mezopotamya etkilerinin görüldüğü Süleymaniye’ye Atlasglobal konforu ile uçuşlarımız 8 Şubat 2019 itibariyle yeniden başlıyor.Siz de Belgrad’a Atlasglobal ayrıcalıkları ile uçmak için rezervasyonunuzu hemen yapın, 149 USD'den başlayan fiyatları kaçırmayın!"Sevgili yaptın beni unuttun" diyen sevgili annen, "Hafta sonu n'apsak ya?" diyen sevgili kankan ya da sevgili herhangi biriyle, istediğin yere sevgiyle uç diye, 26-28 Ocak tarihleri arasında Atlasglobal'den 1 bilet alan herkese 2. bilet hediye.

Displaying results 1-10 (of 12)
<< Geri1 - 2İleri >>